Moduł Komfort
Data dodania: 24-03-2021
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Moduł Komfort to jest jedno z urządzeń Systemu Komfort.
System zarządzania temperaturą w ogrzewanym obiekcie i temperaturą wody użytkowej w zasobniku.
Jest to układ elektroniczny połączony przewodowo interfejsem LIN z kotłem, posiada dodatkowo dwa interfejsy bezprzewodowe.
Interfejsy bezprzewodowe z jednej strony pozwalają na dostęp online do Modułu Komfort za pomocą aplikacji mobilnej z drugiej pozwalają na połączenie Modułu Komfort z maksymalnie sześcioma Regulatorami Komfort w strefach grzewczych z głowicami przy grzejnikowymi i innymi opcjonalnymi elementami, które służą odpowiedniej dystrybucji wody grzewczej.
Moduł Komfort posiada następujące funkcjonalności:
1. Zarządzanie temperaturą w strefach grzewczych:
- definiowanie programów zmian nastawy zadanej temperatury w strefie (niezależne dla każdej ze stref),
- realizacja funkcji regulatora pogodowego bazującego na temperaturze zewnętrznej pozyskiwanej, w zależności od konfiguracji, z systemu cieplnego lub za pośrednictwem dedykowanego czujnika,
- definiowanie programów priorytetu wybranej strefy w określonych przedziałach czasowych,
- możliwość sterowania pracą głowic przy grzejnikowych (Głowice Komfort) powiązanych ze wskazanymi strefami (do czterech na strefę grzewczą).
2. Zarządzanie obiegiem wody użytkowej przy pracy na zasobnik:
- możliwość zdalnej zmiany temperatury nastawionej na zasobniku,
- definiowanie programu czasowego dla grzania na zasobnik (sygnał pracy na zasobnik przekazywany do urządzenia grzewczego interfejsem LIN lub stykiem sterującym K2),
System zarządzania temperaturą w ogrzewanym obiekcie i temperaturą wody użytkowej w zasobniku.
Jest to układ elektroniczny połączony przewodowo interfejsem LIN z kotłem, posiada dodatkowo dwa interfejsy bezprzewodowe.
Interfejsy bezprzewodowe z jednej strony pozwalają na dostęp online do Modułu Komfort za pomocą aplikacji mobilnej z drugiej pozwalają na połączenie Modułu Komfort z maksymalnie sześcioma Regulatorami Komfort w strefach grzewczych z głowicami przy grzejnikowymi i innymi opcjonalnymi elementami, które służą odpowiedniej dystrybucji wody grzewczej.
Moduł Komfort posiada następujące funkcjonalności:
1. Zarządzanie temperaturą w strefach grzewczych:
- definiowanie programów zmian nastawy zadanej temperatury w strefie (niezależne dla każdej ze stref),
- realizacja funkcji regulatora pogodowego bazującego na temperaturze zewnętrznej pozyskiwanej, w zależności od konfiguracji, z systemu cieplnego lub za pośrednictwem dedykowanego czujnika,
- definiowanie programów priorytetu wybranej strefy w określonych przedziałach czasowych,
- możliwość sterowania pracą głowic przy grzejnikowych (Głowice Komfort) powiązanych ze wskazanymi strefami (do czterech na strefę grzewczą).
2. Zarządzanie obiegiem wody użytkowej przy pracy na zasobnik:
- możliwość zdalnej zmiany temperatury nastawionej na zasobniku,
- definiowanie programu czasowego dla grzania na zasobnik (sygnał pracy na zasobnik przekazywany do urządzenia grzewczego interfejsem LIN lub stykiem sterującym K2),
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
